Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Kulp’taki kaçırılma olayında sevindirici haber

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde geçtiğimiz aylarda yaşanan kız kaçırma olayında, kızı kaçıran kişinin engelli kardeşinin, kızın ailesi tarafından alıkonulduğu iddia edilmişti. Olayın duyulması üzerine engelli genç evine dönerken, kızın da kendi isteğiyle gittiği öğrenildi..

Kulp’taki kaçırılma olayında sevindirici haber
Kulp’taki kaçırılma olayında sevindirici haber
Advert

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde geçtiğimiz aylarda yaşanan kız kaçırma olayında, kızı kaçıran kişinin engelli kardeşinin, kızın ailesi tarafından alıkonulduğu iddia edilmişti. Olayın duyulması üzerine engelli genç evine dönerken, kızın da kendi isteğiyle gittiği öğrenildi.
Olay yaklaşık iki ay önce Kulp ilçesinde yaşanmıştı. İddiaya göre, Şehmus Yavuz, daha önce tanıştığı M.B. ile bir süre görüşmüş, bir süre sonra da kaçmaya karar vermişti. İkilinin kaçmasının ardından kızın ailesi, Yavuz ailesi ile görüşüp kızlarının getirilmesini talep etmiş, talepleri karşılanmayınca da iddiaya göre Şehmus Yavuz’un engelli kardeşi Hacı Yavuz’u alıkoymuştu.
Kaçırılma olaylarının ardından Şehmus ve Hacı Yavuz’un ağabeyi Fehmi Yavuz, kızın ailesiyle görüşmek için araya kentin ileri gelenlerini koydu. Yapılan görüşmelerin ardından Hacı Yavuz, geçtiğimiz günlerde evine dönerken, kaçırıldığı iddia edilen M.B.’nin de Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünde annesi ve ağabeyine kaçırılmadığını ve kendi isteğiyle gittiğini söylediği öğrenildi.
Kaçırma olaylarıyla ilgili incelemeler devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi