Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Gerçekler Dünyası’ndan 83 aileye kurban yardımı

Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 83 aileye kurban yardımında bulundu..

Gerçekler Dünyası’ndan 83 aileye kurban yardımı
Gerçekler Dünyası’ndan 83 aileye kurban yardımı
Advert

Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 83 aileye kurban yardımında bulundu.
Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurban Bayramı öncesi ve sonrasında kendilerine vekaletle gönderilen kurbanlıkları kesip ihtiyaç sahiplerine dağıttı. 19 kurbanlık koyunların kesilmesinin ardından 83 aileye dağıtım yapıldı. Konu ile ilgili bilgi veren Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şenay Çalışır, Kurban Bayramı öncesi ve sonrasında kendilerine vekalet olarak gönderilen 19 kurbanı kendi imkanları ile kesip ihtiyaç sahiplerine dağıttıklarını söyledi. Çalışır, “Biz her zaman üyelerimizle iç içeyiz. Derneğimize vekalet yoluyla bağışlanan 19 kurbanlığı kesip 83 ailemize dağıttık. Kurban Bayramı öncesi ve sonrasında ailelerimize bir nebzede olsa destek olmak bizi mutlu ediyor. Üyelerimizin yanında olup onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi