Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Eğitimli çalışanlar mutlu müşteriler projesi

Diyarbakır’da bulunan bir alışveriş merkezi müşterilerini mutlu etmek için eğitimli çalışanlar mutlu müşteriler projesi hayata geçirdi..

Eğitimli çalışanlar mutlu müşteriler projesi
Eğitimli çalışanlar mutlu müşteriler projesi
Advert

Diyarbakır’da bulunan bir alışveriş merkezi müşterilerini mutlu etmek için eğitimli çalışanlar mutlu müşteriler projesi hayata geçirdi.
Forum Diyarbakır AVM, perakende günleri kapsamında alanında uzman eğitmenlerle AVM çalışanlarına kişisel ve mesleki gelişimleri için eğitim veriyor. Kapılarını 10 Haziran 2015 tarihinde Diyarbakır halkına açan Forum Diyarbakır AVM, açıldığı ilk günden itibaren fark oluşturmaya devam ediyor. “Eğitimli Çalışanlar Mutlu Müşteriler” sloganıyla yola çıkan Forum Diyarbakır AVM, perakende günleri kapsamında ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına Boğaziçi Yaşam ve Eğitim Merkezinin deneyimli hocalarıyla Diyarbakır’da bir otelde AVM çalışanlarına eğitim günleri düzenledi. Müşteri ilişkileri konusunda detaylı ve uygulamalı verilen eğitimlere katılım oldukça yoğun geçti.
Seçkin markaları, deneyimli çalışanları ve saygıdeğer misafirleri ile her geçen gün büyüyen Forum Diyarbakır AVM’nin, fark oluşturacak projelere imza atmaya devam edeceği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari’deki öğrenci pansiyonları dezenfekte edildi
Hakkari’deki öğrenci pansiyonları dezenfekte edildi
Pamuk yüklü kamyon devrildi: 1 yaralı
Pamuk yüklü kamyon devrildi: 1 yaralı
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi