Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Batman’dan Sudan’a 250 yetime yemek verildi

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman Şubesi tarafından, Sudan’da 250 yetime yemek verildi..

Batman’dan Sudan’a 250 yetime yemek verildi
Batman’dan Sudan’a 250 yetime yemek verildi
Advert

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman Şubesi tarafından, Sudan’da 250 yetime yemek verildi.
Vakıf Başkanı Ömer Dündar Pekacar, “İnanan insanlar için vatan bütün ümmet topraklarıysa, Afrika’da açlıktan ölen her mazlumun vebali bizim de üzerimizdedir. Eskiden iletişim araçları yokken Afrika’da yaşayan insanların durumlarını bilmiyorduk ve bundan dolayı sorumlu değildik ancak gelişen iletişim ağıyla beraber şimdi durumlarını biliyoruz ve bundan hem dini, hem vicdani, hem de insani olarak sorumluyuz. Bu yüzden, Sudan’da açlıkla imtihan olan 250 yetim Kur’an talebesine şehitlerimizin hayrına yemek verdik. Bütün vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya ve katkı sunmaya davet ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi