e Kulp’ta otogar inşaatı hızla devam ediyor Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Kulp’ta otogar inşaatı hızla devam ediyor

Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesince hazırlanan, Büyükşehir Belediyesince de yapımına başlanan ilçe otogarı inşaatı tüm hızıyla devam ediyor..

Kulp’ta otogar inşaatı hızla devam ediyor
Kulp’ta otogar inşaatı hızla devam ediyor

Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesince hazırlanan, Büyükşehir Belediyesince de yapımına başlanan ilçe otogarı inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu “Çalışmaların en önemli aşamaları tamamlandı. Giydirme, ince işçilikten sonra peron yapımına başlayacağız. İlçemize yakışır modern ve vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlayacak bu projemizi çok kısa sürede tamamlayıp hizmete sunacağız. İlçede faaliyet gösteren minibüs terminallerin bütünü burada hizmet vermeye başlayacaktır. İlçenin ilk ve tek otogarının hizmete girmesiyle daha sağlık bir ulaşım hizmeti sunulacak ve aynı zamanda şehir içi trafiği daha rahat bir soluk alacaktır. Şimdiden hizmetin en güzeline layık olan vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun. Bu projenin bir an önce hayata geçirilmesi noktasında bütün imkanları seferber eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat