e Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak” Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”

Bingöl Valisi Ali Mantı“Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. İŞGEM yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır” dedi..

Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”
Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”

Bingöl Valisi Ali Mantı“Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. İŞGEM yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır” dedi.
Bingöl Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İş Geliştirme Merkezi’ni (İŞGEM) ziyaret etti.
Gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını yapan Merkezin Müdürü Cüneyt Çalık, 1 Temmuz’da resmi faaliyete başlayan merkezde yüzde 80 doluluk oranına varıldığını kaydetti.
İŞGEM ile belirledikleri hedefe yaklaştıklarına aktaran Vali Ali Mantı ise; “Bingöl İŞGEM özelindeki hedefimiz ilimize bir örneklik yaşatmak idi. Hamdolsun hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Merkezin oluşturacağı iş disiplini, ahlakı, sürekliliği gibi artı dışsallık diğer sektörleri de etkileyecektir. Yetkili arkadaşlarımızın kısa bir sürede güzel işler başardıklarını gözlüyoruz. Girişimcilerimizin bu imkanı değerlendirmeleri bizleri mutlu ediyor. Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. Merkezin yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır. Dileğimiz Bingöl’ümüze iyi bir örnek olmaktır"ifadelerini kullandı.
Ayrıca Vali Mantı ve Başkan Barakazi işletmeleri tek tek gezerek ilgililerden bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat