Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”

Bingöl Valisi Ali Mantı“Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. İŞGEM yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır” dedi..

Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”
Vali Mantı, “İŞGEM yeni projelere ufuk olacak”
Advert

Bingöl Valisi Ali Mantı“Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. İŞGEM yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır” dedi.
Bingöl Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İş Geliştirme Merkezi’ni (İŞGEM) ziyaret etti.
Gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını yapan Merkezin Müdürü Cüneyt Çalık, 1 Temmuz’da resmi faaliyete başlayan merkezde yüzde 80 doluluk oranına varıldığını kaydetti.
İŞGEM ile belirledikleri hedefe yaklaştıklarına aktaran Vali Ali Mantı ise; “Bingöl İŞGEM özelindeki hedefimiz ilimize bir örneklik yaşatmak idi. Hamdolsun hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Merkezin oluşturacağı iş disiplini, ahlakı, sürekliliği gibi artı dışsallık diğer sektörleri de etkileyecektir. Yetkili arkadaşlarımızın kısa bir sürede güzel işler başardıklarını gözlüyoruz. Girişimcilerimizin bu imkanı değerlendirmeleri bizleri mutlu ediyor. Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kuşatılma karşısında bu teşebbüsleri ziyadesiyle önemsiyoruz. Merkezin yatırımı inşallah yarınlardaki projelerimiz için ufuk olacaktır. Dileğimiz Bingöl’ümüze iyi bir örnek olmaktır"ifadelerini kullandı.
Ayrıca Vali Mantı ve Başkan Barakazi işletmeleri tek tek gezerek ilgililerden bilgi aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Diyarbakırspor'u kurtardık, bu kent neden suskun’
‘Diyarbakırspor'u kurtardık, bu kent neden suskun’
Hakkâri’de kayak sezonu açılıyor
Hakkâri’de kayak sezonu açılıyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi