e ÇATOM’da aşure etkinliği düzenlendi Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

ÇATOM’da aşure etkinliği düzenlendi

Batman’ın Sason ilçesinde Muharrem ayı dolayısıyla Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) çalışanları tarafından aşure etkinliği düzenlendi..

ÇATOM’da aşure etkinliği düzenlendi
ÇATOM’da aşure etkinliği düzenlendi

Batman’ın Sason ilçesinde Muharrem ayı dolayısıyla Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) çalışanları tarafından aşure etkinliği düzenlendi.
Sason ÇATOM’da düzenlenen aşure etkinliğine Kaymakam Abdullah Özadalı, Bölük Komutanı Binbaşı Muhammed Topal, Emniyet Amiri Mehmet Murat Sudagezer, kurum amirleri katıldı. Muharrem ayı dolayısıyla
ÇATOM’da düzenlenen aşure günü programında katılan Kaymakam Abdullah Özadalı, çalışanlardan ÇATOM‘da yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. ÇATOM’un ilçedeki kadınlar için önemli olduğunu belirten Kaymakam Özadalı, aşurenin kültürümüzde önemli bir yeri olduğunu belirtti. Kaymakam Özadalı, “Kültürel geçmişimizin en güzel geleneklerinden biri olan aşure günün de bir araya geldik. Aşure günü paylaşmanın simgesidir. Mübarek ve bereketli bir ayın içerisinde, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirerek aşure ikramımızı yaptık. Bu mübarek ayın ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz. Bu etkinlikte tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden okul boyama etkinliği
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
Obezite cerrahisi ile fazla kilolarıyla vedalaştı
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat