Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Şehit yüzbaşı ve korucu için mevlit verildi

Şırnak-Cizre karayolunda yol güvenliğini sağlarken PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen şehit Jandarma Yüzbaşı Mustafa Erdal ve Güvenlik Korucusu Dündar Page için mevlit verildi..

Şehit yüzbaşı ve korucu için mevlit verildi
Şehit yüzbaşı ve korucu için mevlit verildi
Advert

Şırnak-Cizre karayolunda yol güvenliğini sağlarken PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen şehit Jandarma Yüzbaşı Mustafa Erdal ve Güvenlik Korucusu Dündar Page için mevlit verildi.
Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1 Ekim 2017’de yeni Şırnak-Cizre karayolunun güvenliğini sağlayan asker ve güvenlik korucularına, PKK’lı teröristler tarafından yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Mustafa Erdal ve Güvenlik Korucusu Dündar Page için şahadetlerinin birinci yıldönümü nedeniyle mevlit verildi. İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp, Mevlid-i Şerif ile dualar okundu. Programda şehit yakını küçük bir kızın okuduğu şiir salonda duygusal anlar yaşattı.
Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil Yaşar Güzel masaları tek tek dolaşıp, şehit ve gazi yakınları ile yakından ilgilendi.
Programda konuşan Şehit Güvenlik Korucusu Dündar Page’nin kuzeni ve Korucu Başı Emin Negir, “Ülkemizin ayakta durmasına ve bugünlere gelmesi için şehit olan Yüzbaşı Mustafa Erdal ve Güvenlik korucusu Dündar Page başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve saygı ile anıyoruz. Geçen yıl Yüzbaşı Erdal ve Güvenlik Korucusu Page, Şırnak Cizre Karayolunun güvenliğini sağlarken PKK’lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit oldular. Ancak biz yine mücadelemizden vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi