Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Kayapınar’da denetimler hız kesmiyor

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın talimatıyla gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor..

Kayapınar’da denetimler hız kesmiyor
Kayapınar’da denetimler hız kesmiyor
Advert

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın talimatıyla gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor.
Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın talimatıyla, zabıta ekipleri tarafından özellikle temel gıdalarda fiyat artışı yapılıp yapılmadığı hususunda gıda üretilen ve satılan iş yeri denetimleri hız kesmeden devam ediyor. Denetimlerde, döviz kurlarındaki hareketliliği bahane ederek haksız fiyat artışı yapan işletmelere cezai işlem uygulanıyor. Kaymakam Balcı, vatandaşlardan gelen talepler ve şikayetler doğrultusunda zabıta ekiplerinin aralıksız olarak çalışmalarına ve denetimlerine devam ettiğini ifade ederek, Diyarbakırlı hemşehrilerimizin alın teri ile elde ettiği kazanımlarının manipüle edilmesine ve tüketilmesine göz yummayacaklarını dile getirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Sağlıkçıların şiddete uğramasına tepki
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
Kuzenini yanlışlıkla öldürdü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi