Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Kasaptan ‘Enflasyonla Mücadele Kampanyasına’ destek

Batman’ın Gercüş ilçesinde bir kasap, “Enflasyonla Mücadele Kampanyasına” destek vermek amacıyla indirim yaptı. Kasap, kilogramını 40 TL’den sattığı etin fiyatını 35 TL’ye indirdi..

Kasaptan ‘Enflasyonla Mücadele Kampanyasına’ destek
Kasaptan ‘Enflasyonla Mücadele Kampanyasına’ destek
Advert

Batman’ın Gercüş ilçesinde bir kasap, “Enflasyonla Mücadele Kampanyasına” destek vermek amacıyla indirim yaptı. Kasap, kilogramını 40 TL’den sattığı etin fiyatını 35 TL’ye indirdi.
Gercüş’te kasap Hasan Günaydın, “Enflasyonla Mücadele Kampanyasına” indirime giderek destek verdi. Günaydın, diğer esnaflara da çağrıda bulundu. Günaydın, etin kilogramını 40 TL’den 35 TL’ye indirdiklerini belirterek, milletin kazanması için böyle bir çalışmaya gittiklerini ifade etti. Türkiye’ye ekonomi üzerinden oyunlar oynandığını dile getiren Günaydın, “Bütün esnafların bizim gibi duyarlı olmasını istiyoruz” dedi.
Müşteri Fuat Güneş ise, kampanyaya olumlu baktıklarını anlatarak, “Allah kasabımızdan razı olsun. Enflasyona mücadele topyekun mücadeleye kendisi de katılmış etin kilosunu 40 TL’den 38 ile 35 TL’ye indirmiş katkısı olsun diye bu mücadeleye katılmış satılan et tamimiyle doğal gazda, bayırda, çayırda beslenen hayvanlar yerli ve güzel ettir. Memnunuz kendisinden sağ olsun oda katılmış bu kervana tüm esnaflarımızda topyekun mücadele için davet ediyoruz. Herkesin bir katkısı olsun küçük büyük demeden” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi