Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Yenişehir Belediyesinden engelsiz gezi

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Belediyesi, dezavantajlı gençleri evlerinden çıkartarak sosyal hayatta aktif olarak katılmalarını sağlamak amacıyla, “Dezavantajlı Gençlerle Farkındalık Gezisi” düzenliyor..

Yenişehir Belediyesinden engelsiz gezi
Yenişehir Belediyesinden engelsiz gezi
Advert

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Belediyesi, dezavantajlı gençleri evlerinden çıkartarak sosyal hayatta aktif olarak katılmalarını sağlamak amacıyla, “Dezavantajlı Gençlerle Farkındalık Gezisi” düzenliyor.
Proje çerçevesinde, bugün Yenişehir Belediyesinin önünden uğurlanan zihinsel, işitme ve ortopedik engelliler ve ailelerinden oluşan 40 kişilik kafile, 3 gün boyunca Malatya, Kayseri, Nevşehir, Konya ve Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı bulacak. Gezinin kendileri için güzel bir değişiklik olacağını belirten gençler ve aileleri, kendilerine böyle bir imkanı sağlayan Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’a teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi