Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

MÜSİAD’ın ″Biz bize″ toplantılarına Milletvekili Erdoğan konuk oldu

Gaziantep MÜSİAD tarafından olağan olarak gerçekleştirilen "Biz Bize" toplantılarının bu seferki konuğu Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan oldu..

MÜSİAD’ın ″Biz bize″ toplantılarına Milletvekili Erdoğan konuk oldu
MÜSİAD’ın ″Biz bize″ toplantılarına Milletvekili Erdoğan konuk oldu
Advert

Gaziantep MÜSİAD tarafından olağan olarak gerçekleştirilen "Biz Bize" toplantılarının bu seferki konuğu Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan oldu.
Gaziantep MÜSİAD’ın gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu "Biz Bize" toplantısına Ak Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan onur konuğu olarak katıldı. MÜSİAD Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Çelenk ve üyelerin hazır bulunduğu toplantının açılışında konuşan MÜSİAD Gaziantep Başkanı Mehmet Çelenk, "Bugünkü konuğumuz vekilimiz Mehmet Erdoğan. Kendisi zaten MÜSİAD Genel Müdürlüğümüzün yüksek istişare kurulu üyesi. Kadim Başkanımız, Gaziantep Milletvekilimiz sağ olsun davet ettiğimiz zaman bizi kırmayıp geliyor. Güncel bilgileri bizimle paylaşıp, bizleri bilgilendiriyor" dedi.
Konuşmasının devamında MÜSİAD’ın İstanbul’da gerçekleştireceği EXPO 17 fuarı hakkında bilgiler veren Çelenk, "EXPO 17 yani on yedincisini gerçekleştireceğimiz bu organizasyonda kendi içerisinde 4 ayrı fuar barındırıyor. Bunlar EXPO 17, IBF Uluslararası Fuar, Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK) ve Savunma Sanayi Teknolojileri Fuarı. Bunların hepsi çok önemli fuarlar. Bizim fuarlar için üyelerimizden hem katılım hem de ziyaret noktasında destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
"MÜSİAD’a bağlı her sektör kendi içinde bir başkan seçecek"
MÜSİAD Gaziantep şubesinin bazı projelerinden de bahseden Çelenk, "Önümüzdeki süreçte MÜSİAD’a bağlı her sektör kendi içinde bir başkan seçecek. Ayrıca 4 tane de komisyon üyesi olacak. Yani toplam beş kişilik bir heyet olacak her sektörde. Sonrasında her sektör kendi içinde bağımsız olarak toplantılarını yapacak. Sektörü ile ilgili sıkıntıları, problemleri, projeleri, beklentileri dinleyip, toparlayıp gerek ilimizdeki kurum ve kuruluşlarımızla münasebetlerimizi değerlendirmek için gerekse de genel merkez nezdinde sorunlara çözüm bulmayı amaçlıyoruz" şeklinde konuştu.
"Bu tür toplantılar çok faydalı oluyor"
Milletvekili Erdoğan ise, "Bu tür toplantılar çok faydalı oluyor. Ben de 1998-1999 ve 2001-2005 yılları arasında MÜSİAD Başkanlığı yapmıştım. Oradan da siyasete adım attık. Yani biz siyasete esnaflıktan gittik. Eğer esnaf vekil yapılırsa, belediye başkanı yapılırsa, esnafları odalarda değerlendirirseniz emin olun karşılığını alırsınız. Neden, çünkü esnaf nerede, nasıl kazanacağını bilir. Esnafın para kazanma yeri dümenidir, alışveriş yapacağı mekanizmadır" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de PKK’nın 4 odalı sığınağı imha edildi
Bingöl’de PKK’nın 4 odalı sığınağı imha edildi
Kahta’da Geleneksel çocuk oyunları şenliği
Kahta’da Geleneksel çocuk oyunları şenliği
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat