Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Batman 122 ülke ve 304 şehirde tanıtılacak

Türk Hava Yolları’nın (THY) Skylife Dergisi’nin Kasım ayı sayısında Batman, 12 bin yıllık geçmişe sahip antik kent Hasankeyf ve Sason’a toplam 5 sayfada yer verilerek THY’nin sefer yaptığı 122 ülke ve 304 şehirde tanıtımı yapılacak..

Batman 122 ülke ve 304 şehirde tanıtılacak
Batman 122 ülke ve 304 şehirde tanıtılacak
Advert

Türk Hava Yolları’nın (THY) Skylife Dergisi’nin Kasım ayı sayısında Batman, 12 bin yıllık geçmişe sahip antik kent Hasankeyf ve Sason’a toplam 5 sayfada yer verilerek THY’nin sefer yaptığı 122 ülke ve 304 şehirde tanıtımı yapılacak.
Batman’ın turizm potansiyelinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi için Skylife dergisinde yer almasının önemli olduğunu ifade eden Türk Hava Yolları Batman Müdürü Melih Torlak, Türk Hava Yolları’nın uçuş yaptığı 122 ülkedeki 304 şehirde Batman’ın tanıtılacağının altını çizerek hem ulusal hem de uluslararası mecralarda daha etkin tanıtım çalışmalarının yapılması gerektiğini belirtti. Batman’daki yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelen Torlak, “Batman şehir algısını olumlu anlamda güçlendirmemiz gerekir. Şehre ilk kez gelen hemen hemen herkes ‘Biz Batman’ı böyle bilmiyorduk’ demekte, ziyaret eden herkes olumlu izlenimlerle ayrılmaktadır. Daha çok kişiyi Batman’a davet etmemiz ve şehri deneyimlemesini sağlamalıyız. Kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları olarak bir araya gelerek bir sinerji oluşturmalıyız. Türk Hava Yolları olarak turizmin gelişimi için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.
Torlak, ayrıca Batman şehrinin tanıtımı için farlı projeleri önümüzdeki dönemde uygulamaya geçireceklerini de ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi