e Vali Mantı veda ziyaretleri yaptı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Vali Mantı veda ziyaretleri yaptı

Bingöl’den Aksaray’a atanan Vali Ali Mantı, veda ziyaretleri gerçekleştirdi..

Vali Mantı veda ziyaretleri  yaptı
Vali Mantı veda ziyaretleri  yaptı

Bingöl’den Aksaray’a atanan Vali Ali Mantı, veda ziyaretleri gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz hafta yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Bingöl Valiliği’nden Aksaray Valiliği’ne atanan Vali Ali Mantı, veda ziyaretleri kapsamında akşam kent genelindeki kurum amirleri ile yemekte bir araya geldi, bugün de kent merkezindeki esnafları ziyaret etti.
Vali Mantı, “Birlik ve beraberliğimizin, dostluk ve kardeşliğimizin daim olması için yarınların, dostlarına güven düşmanlarına kaygı veren Büyük Türkiye’si için tek tek her ferdin rahatı ve huzuru için çocuklarımızın ve gençlerimizin pırıl pırıl bir geleceğe erişmeleri için çalışmalarımıza özen gösterdim. Bundan sonraki görevlerimizde de inşallah aynı hissiyat ve hassasiyet ile Aksaray’ da hizmet edeceğiz” dedi.
Vali Mantı daha sonra Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile birlikte Tugay Komutanlığında yapılacak olan Tugay Camii İnşaatı alanını ziyaret ederek sembolik temel atma törenine katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat