Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Şırnak Üniversitesi’nde “Bağımlılıkla Mücadele Programı” düzenlendi

Şırnak Üniversitesi Şehri Nuh Bilgi ve Değerler Kulübü; Yeşilay Şırnak Şubesi, Şırnak İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından Şırnak Üniversitesi’nde "Bağımlılıkla Mücadele Programı” düzenledi..

Şırnak Üniversitesi’nde “Bağımlılıkla Mücadele Programı” düzenlendi
Şırnak Üniversitesi’nde “Bağımlılıkla Mücadele Programı” düzenlendi
Advert

Şırnak Üniversitesi Şehri Nuh Bilgi ve Değerler Kulübü; Yeşilay Şırnak Şubesi, Şırnak İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından Şırnak Üniversitesi’nde "Bağımlılıkla Mücadele Programı” düzenledi.
Program, Şehr-i Nuh Bilgi ve Değerler Kulübü Başkanı Hasan Aksoy’un açılış konuşması ile başladı.
Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan protokol konuşmasını gerçekleştirdi. Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, programda yaptığı konuşmada bağımlılıkla mücadele konusunda ortak bir çaba ile tüm kamu kurum-kuruluşların ortak bilinç çerçevesinde, dayanışma içinde hareket etmesi gerekliliği üzerinde durdu.
Program akabinde Yeşilay Şırnak Şube Başkanı Turgay Birlik ve Şırnak Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Guhdar Zeyrek’in konuşmaları ile devam etti.
Program sonunda katılım sağlayan öğrenciler arasından kura ile 2 öğrenciye burs ve bazı öğrencilere de hediyeler verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi