e Başkan Gür, sınır kapısını ziyaret etti Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Başkan Gür, sınır kapısını ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür ve beraberindekiler, Kuzey Irak sınırında bulunan Çukurca ilçesindeki Üzümlü Sınır Kapısını ziyaret ettiler..

Başkan Gür, sınır kapısını ziyaret etti
Başkan Gür, sınır kapısını ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür ve beraberindekiler, Kuzey Irak sınırında bulunan Çukurca ilçesindeki Üzümlü Sınır Kapısını ziyaret ettiler.
Başkan Gür, sınır kapısında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Başkanın etrafını saran vatandaşlar, sınır kapısındaki geçişlerin saat 08.00’da başlayıp 17.00’da sone erdiğini belirterek, bu sürenin 12 saate çıkartılması talebinde bulundular.
Vatandaşların mağduriyetini gidermek için Üzümlü Sınır Kapısındaki sürenin uzatılması için girişimlerde bulunacaklarını belirten Başkan Gür, halkın bu talebini not aldıklarını söyledi. Üzümlü Sınır Kapısında başlatılan duble yol altyapı çalışması ihalesinin ise sone erdiğini ve gelecek yıl yol yapım çalışmalarına başlanacağı müjdesi veren Başkan Gür, Çukurca ilçe merkezini de ziyaret ederek esnaflarla sohbet edip sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat