Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Hastalara moral konseri

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Sosyal Komitesi, SKS daire başkanlığı ve Do Re Mi Müziğin teknik desteğiyle hazırlanan moral etkinliği kapsamında hastanede tedavi gören hasta, hasta yakını ve çalışan personellere yönelik ses sanatçısı Ferat Üngür tarafından konser verildi..

Hastalara moral konseri
Hastalara moral konseri
Advert

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Sosyal Komitesi, SKS daire başkanlığı ve Do Re Mi Müziğin teknik desteğiyle hazırlanan moral etkinliği kapsamında hastanede tedavi gören hasta, hasta yakını ve çalışan personellere yönelik ses sanatçısı Ferat Üngür tarafından konser verildi.
Kalp hastanesi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr.Ali Kemal Kadiroğlu, SKS daire başkanlığı şube müdürü Mehmet Nur Öncü, hastaneler başhemşiresi Rahime Atlı, hastane yöneticileri, hastane çalışanları, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınları katıldı. Neşeli bir ortamda geçen konserde hastalar bir nebze de olsa hastane ortamından uzaklaşıp kendilerini müziğe kaptırdı. Program aynı tarihte saat 14-15 arası Onkoloji Kemoterapi Ünitesinde devam etti. Tedavi gören hastaların tedavilerini alırken müziğe eşlik etmelerinden dolayı yaşadıkları mutluluk yüzlerinden okunuyordu. Tedaviye gelen çocuklar için de şarkı söyleyen Ferat Üngür, çocukların gözlerinin ışıl ışıl olmasına ve minik yüzlerinde tebessüme neden oldu.
Konser sonrası kısa bir açıklama yapan ses sanatçısı Ferat Ünger; "Bugün burada olmanın sebebi tedavi gören hastalarımıza bir nebzede olsa şarkılarımla türkülerimle moral verebilmek, o amaçla buradayım. Hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum, umarım en kısa zamanda tekrar sağlıklarına kavuşurlar" dedi.
Konserde emeğe geçenlere Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu tarafından teşekkür belgesi verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Köy yolu açıldı, çocuklar bugün karne aldı
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
Bingöl’de 1. Kış Fotomaratonu
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi