e Sason’a atanan savcı Yücesan, göreve başladı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Sason’a atanan savcı Yücesan, göreve başladı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 21. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcı adaylarına yönelik yapılan kura çekimi sonucunda Sason Cumhuriyet Savcılığına atanan Savcı Abidin Yücesan göreve başladı..

Sason’a atanan savcı Yücesan, göreve başladı
Sason’a atanan savcı Yücesan, göreve başladı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 21. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcı adaylarına yönelik yapılan kura çekimi sonucunda Sason Cumhuriyet Savcılığına atanan Savcı Abidin Yücesan göreve başladı.
Ankara Hukuk Fakültesi mezunu olan Savcı Abidin Yücesan, ilk görev yeri olan Sason hakkındaki ilk izlenimlerinin olumlu olduğunu söyledi. Sason’un coğrafi olarak Karadeniz’e benzediğini belirten savcı Yücesan, “İlçede sükunetli bir ortam var. Yollar genel yapısı itibari ile düzgün. İlçe halkı devletine bağlı ve çok saygılı. Kurum amirlerinin, saygı gören ve vatandaşına değer veren amirlerden oluştuğunu gördüm. Sason’a doğunun Karadeniz’i diyorum, çünkü çok yüksek dağları ve çok temiz havası var. Sason benim ilk görev yerim. Buraya hizmet için geldim. Kapımız her zaman bütün ilçedeki vatandaşlarımıza açıktır. İnşallah görevimi layıkıyla yapıp ilçede tatlı bir izlenim bırakırım. Geldiğim ilk günden bu yana benden desteklerini esirgemeyen başta kaymakamımız ve halkımız olmak üzere bütün kurum amirlerimize de çok teşekkür ederim” dedi.
Kırşehir Cumhuriyet Savcı adaylığından Sason Cumhuriyet Savcılığına atanan Savcı Yücesan, Kırşehir doğumlu ve bekar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
Diyarbakır’da seyyar satıcıların yer kavgası kamerada
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat