Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Uyuşturucu ile mücadele etmek için bir araya geldiler

Uyuşturucu madde ve bağımlılığı ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı..

Uyuşturucu ile mücadele etmek için bir araya geldiler
Uyuşturucu ile mücadele etmek için bir araya geldiler
Advert

Uyuşturucu madde ve bağımlılığı ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.
Valilik konferans salonunda Vali Vekili Zihni Yıldızhan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya; İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Siirt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Şındak, İl Sağlık Müdürü Dr. Erol Ömür Emre, ilgili kurum müdürleri ve kurul temsilcileri katıldı. İl Sağlık Müdürü Dr. Erol Ömür Emre, Siirt’te uyuşturucu maddeyle mücadele konusunda yapılan çalışmalar hakkında genel bilgiler sundu.
Uyuşturucu ve madde bağımlığı ile ilgili mücadelenin etkili bir şekilde sürdürüldüğünü söyleyen Vali Vekili Zihni Yıldızhan, uyuşturucu ile mücadelenin topyekun bir mücadele olduğuna dikkat çekerek, ailelere, sivil toplum örgütlerine ve vatandaşlara büyük görevler düştüğünü söyledi.
İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ise İçişleri Bakanlığı tarafından tanıtımı yapılan Uyuşturucuyla Mücadele Aplikasyonu (UYUMA) Projesi’nin önemine dikkat çekti.
Bağımlılıkla mücadele kapsamında 2018 yılında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, kurul üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çınar’ı hak ettiği yere taşıyacağız
Çınar’ı hak ettiği yere taşıyacağız
Beytüşşebap beyaza büründü
Beytüşşebap beyaza büründü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi