Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

INESEC 2018’de Dicle Elektrik’e özel oturum

Dicle Üniversitesi tarafından organize edilen Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Kongresi’nde (INESEC 2018) Dicle Elektrik için düzenlenecek olan özel oturumda Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. yöneticileri geleceğin şebekelerini anlatacak..

INESEC 2018’de Dicle Elektrik’e özel oturum
INESEC 2018’de Dicle Elektrik’e özel oturum
Advert

Dicle Üniversitesi tarafından organize edilen Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Kongresi’nde (INESEC 2018) Dicle Elektrik için düzenlenecek olan özel oturumda Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. yöneticileri geleceğin şebekelerini anlatacak.
14 Kasım tarihinde başlayan Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Kongresi 17 Kasım’da sona erecek. Kongrenin 16 Kasım Cuma günkü Dicle Elektrik Özel Oturumunun konusu ‘Dicle Elektrik Bölgesinde Akıllı Şebeke Uygulamaları, Enerji Kalitesini arttırmaya yönelik uygulamalar’ olarak belirlendi.
Saat 16.00’da ki oturumda Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Murat Karagüzel ‘Dicle Elektrik Bölgesinde Geleceğin Şebekesi Çalışmaları Projeksiyonu’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Ardından Genel Müdür Yardımcıları Nedim Tüzün ‘Dicle Elektrik Bölgesinde Şebekenin İzlenmesi ve Enerji Kalitesi Artışına Yönelik Uygulamalar’, İ. Halil Ertürkler ise ‘Dicle Elektrik Bölgesinde Akıllı Sayaç ve CBS Uygulamaları’ başlıklı sunumları yapacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası