Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Batman’da AÖF’nin başarılı öğrencilerine ödül verildi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Batman’da düzenlenen başarı belgesi takdim törenine katılarak, başarılı öğrencilere belgelerini verdi..

Batman’da AÖF’nin başarılı öğrencilerine ödül verildi
Batman’da AÖF’nin başarılı öğrencilerine ödül verildi
Advert

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Batman’da düzenlenen başarı belgesi takdim törenine katılarak, başarılı öğrencilere belgelerini verdi.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminin 60. yıl etkinlikleri kapsamında, Açıköğretim Fakültesi Sistemi başarı belgesi törenlerinin 52’ncisi Batman Üniversitesi merkez kampus konferans salonunda düzenlendi. Törene, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Anadolu Üniversitesi dekan, yöneticileri ve akademisyenleri, Açıköğretim Fakültesi’nden başarı ile mezun olan öğrenciler, davetliler ve aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan tören, Anadolu Üniversitesi Halk Bilim Merkezi Halk Müziği dinletisi ve Anadolu Üniversitesi tanıtım filmi ile devam etti.
Daha sonra konuşan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve YÖK Başkanı Yekta Saraç’a teşekkür ederek, “Diyarbakır, Batman ve Mardin’den başlayarak insanlarımıza biz buradayız, bu bayrağı şerefle, onurla dalgalandıran Batman’a, Mardin’e ve Diyarbakır’a uğramadan buradan başlamadan start vermeyelim dedik etkinliklerimize. Gittiğimiz yerlerde onlarca, yüzlerce öğrencimiz var. Hepimiz oldukça mutluyuz. Öğrencilerimizi görünce daha çok fiziksel ortamlara davet ediyoruz. Gelemeyebiliyorlar ama biz gelelim dedik ayaklarına. Bu bölgenin insanları zaten nazik, kibar, kültürü ile hoşgörülü insanlara bizde bir vefa borcumuzu ödeyelim diyerek buradan başladık” dedi.
Konuşmanın ardından başarılı öğrencilere Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş ve Batman Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede tarafından başarı belgeleri ile çeşitli hediyeler verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de Kur’an-ı Kerim ve Ezan okuma ile Hafızlık yarışması
Bingöl’de Kur’an-ı Kerim ve Ezan okuma ile Hafızlık yarışması
Bingöl’de baygınlık geçiren yolcuyu, hastaneye yetiştiren halk otobüsü şoförüne takdir belgesi
Bingöl’de baygınlık geçiren yolcuyu, hastaneye yetiştiren halk otobüsü şoförüne takdir belgesi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi