e Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi

Siirt İl Özel İdare Genel Sekreterliği köy ve mezralarda bulunan su depolarını onarım, temizleme ve klorlama çalışması başlattı..

Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi
Siirt’te 106 köyde su depoları temizlendi

Siirt İl Özel İdare Genel Sekreterliği köy ve mezralarda bulunan su depolarını onarım, temizleme ve klorlama çalışması başlattı.
Köy ve mezralarda bulunan su depolarının gözden geçirilerek gerekli çalışmaların gerçekleştirildiğini söyleyen İl Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, sağlık açısından büyük bir önem arz eden su depoları ekiplerimiz tarafından başladı. Şuana kadar 106 köyün su depolarında bakım, onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Canpolat, “106 köyde su depolarında gerekli onarım yapılarak iç yüzeyleri fayansla kaplandı. Dış duvarlar ise sıvanarak boyandı. Bütün depolarda klorlama cihazı ile gerekli ilaçlama çalışması yapıldı. Çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat