e Külünk, Diyarbakır’da Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Külünk, Diyarbakır’da

Külünk,  Diyarbakır’da
Külünk,  Diyarbakır’da admin

 

SİNAN YILMAZ- ÖZEL HABER

 

Konferans vermek ve ziyaretlerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, kent merkezinde esnaf ve vatandaşlarla da  görüştü. Külünk, Diyarbakırlı İşadamı Tahsin Arslan’ı da ofisinde ziyaret etti. Arslan Külünk’e Diyarbakır’a ilgisinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Diyarbakır’a geldi. Bazı ziyaretlerde ve “Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet” konulu konferansa katılmak için şehre gelen Külünk, Diyarbakırlı işadamı Tahsin Arslan’ı da Ofis semtindeki bürosunu ziyaret etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarete işadamı Tahsin Arslan ,   AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün Diyarbakır’a yapmış olduğu hizmet ve ilgisinden dolayı bir plaket takdim etti. Milletvekili Külünk ise İşadamı Arslan’a vazo hediye etti. Ziyarete Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz,  da eşlik etti.

Daha sonra Külünk ve beraberindeki ,İşadamı Tahsin Arslan ile Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, ofis semtindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Bir iş yerinde oturup çay için Külünk, sohbet etti. Vatandaşlar, Külünk’e yoğun bir ilgi gösterdi. Külünk, ise vatandaşları tek tek yanına alarak sorunlarını dinledi. Külünk ve beraberindekiler daha sonra Diyarbakır Milli Eğitim Müdürü Aslan’ı ziyaret etti. Külünk, daha sonra Dicle Üniversitesinde Erdemliler Hareketi tarafından düzenlenen  “Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi” konulu konferansa katıldı. Konferansa Diyarbakırlılar yoğun ilgi gösterdi.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat