Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert
Selahhaddin Eyyubi’nin torunlarıyız
Cengiz ARSLAN

Selahhaddin Eyyubi’nin torunlarıyız

i

 

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi İslam için mücadele eden, Kur’an için savaşan Kürt komutan…Biz de onun torunları olarak İslam’a sahip çıkmalıyız.

 

Haçlı ordularını yenerek Kudüs’ü fetheden, orayı r İslam alemine kazandıran Selahaddin Eyyubi, o dönemin önemli komutanlarındandı. İslam’ı muzaffer kılmak için çok çaba sarfeden bir şahsiyetti.  Biz Selahaddin Eyyubi’yi unuttuk mu ne dir ? O Yezidleri yenen, İslam ordusunu ve İslam alemini zaferle taçlandıran bir komutandı. Hani bizler ne yapıyoruz ?. Kudüs için, Mescid-i Aksa için niye mücadele etmiyoruz. İslam aleminin içine nifak tohumları eken Yezide karşı niye sesimizi çıkarıp tepki göstermiyoruz.

Kürtlerin atası Selahaddin Eyyubi, İslam için çok çaba sarfeden bir komutandı.. İçimize nifak tohumları ekmeye çalışan , İslam alemini karıştırmaya yönelik çaba gösterenlere karşı biz niye mücadele etmeyelim ki … Müslümanların arasına nifak tohumu ekmeye çalışan yezidlere karşı mücadele etmemiz gerekiyor. Bizim kutsalımız Mescid-i Aksa’yı işgal eden güçlerle birlik içinde değil, karşılarında olmamız gerek. Ve yeni Selahaddin Eyyubiler yetişmesi gerek.  Torunları olarak Selahaddin Eyyubi’ye layık olmazı gerek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİT ve jandarma ekiplerinden teröre ortak operasyon
MİT ve jandarma ekiplerinden teröre ortak operasyon
Diyarbakır halkı ilk kez bir polisin gitmemesi için imza kampanyası başlattı
Diyarbakır halkı ilk kez bir polisin gitmemesi için imza kampanyası başlattı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi