Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
2018 yılına girerken
Cengiz ARSLAN

2018 yılına girerken

Advert

Ülkemizde 2017 yılında iyi şeylerde oldu kötü şeylerde.  En güzel şey ise referandumda mutlu sonun olması.  Halk referandumda oylamada istikrarı seçti. Huzurun ve istikrarın devamı için ‘Erdoğan’ dedi.

Referandumda Güneydoğu’da da oy oranı arttı.  Bölge halkı da istikrarın devamına onay verdi. Hendek olaylarında, 6-8 Ekim olaylarında huzursuzluk olunca, insanlar evinden, aşından olunca istikrarın gerekliliğine karar vererek ‘Evet’ dedi.

2018 yılına girerken insanlar daha umutlu daha rahat. İstikrarın ve huzurun devam edeceğini düşünüyor insanlar. Bu nedenle biz de İnşaallah diyerek 2018’in insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.  Mutlu bir yıl, ülkemiz ve insanlık için daha müreffeh bir yıl temenni ediyoruz.

Bölgemiz için huzur çok önemli. Çünkü geçmişte kötü olaylar oldu. Erdoğan liderliğindeki  yönetim bölgeye önem veriyor.  Bölgede huzurun olması için ne gerekiyorsa yapılıyor.  Hem yerel hizmet hem de insani hizmetler  durmadan devam ediyor. Bir yandan kayyumlar kent için çalışma yapıyor, bir yandan hükümet bölgede insanların en iyi şekilde yaşaması için çaba gösteriyor.  

Bunlar hepsi bölgeye verilen değerdendir. Bölgede huzurun devamı için bireylere de görev düşmektedir. Herkes huzurun devamı için daha duyarlı ve bilinçli olmalıdır. Huzur giderse mutsuzluk başlar.  Vahim durumlar olur.  Bölgenin varlığı ve insanların dirliği için huzur ve istikrar çok önemlidir. Dolayısıyla herkes aklı selim düşünmeli ve öyle davranmalıdır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası