Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Tebessüm insanı rahatlatır
Ömer ARSLAN

Tebessüm insanı rahatlatır

i

 

Her gün güne pozitif başlamak için tebessüm önemlidir. Gün güzel geçsin diye selam ver, selam al. Tebessümle yaklaş insanlara.Tebessüm karşındakine pozitif enerji verir.  Bunu yaparsan,  tebessümün karşılığını sende alırsın ve  günün mutlulukla başlar.

Hadi güne tebessümle başla. Farzet ki bugün tebessüm günü . Önce sen uyanırken gözlerini açtığında tebessümle bak doğan güne.  Sen tebessüm et,  karşındaki hissetsin  gülüşünü. Nasıl bakarsan insana öyle karşılık alırsın. Somurtkan bir yüzü kimse görmek istemez. Evladının başını okşa, tebessüm et..Bak nasıl bir karşılık alırsın o zaman.

Dışarı çıkıyorsun tam. Aklında mutluluk var. Onu yüzüne yansıt, tebessüm et.  Gülümse, yüz kaslarında bu görülsün.  Tebessüm ettiğin sana bir adım daha gelir.  Sen güne mutlu, oda neşeli başlar.  Kötümü bu? Hiç de değil. Günün nasıl başlarsa öyle devam eder. Yüreğin ferahsa, günün musmutlu geçer..

Etrafımıza neşe saçarak güne başlarsak, çalışanımıza, eşimize, çocuklarımıza, anne babamıza. Bu onları da mutlu eder.  Herkes mutlu olsun. Herkes neşeli olsun. Manevi yönümüzü ön plana çıkararak bunu sağlamak bizim elimizde. Haydi mutlu ve huzurlu günlere…

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Siirt’teki operasyonda 5 tutuklama
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
Kesinleşmiş 7 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası