Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Mesele skor değil iştah
Berat ASLAN Gazeteci/Yazar

Mesele skor değil iştah

i

 

Diyarbekirspor, Turgutluspor karşısında oynadığı futbolla malesef hayal kırıklığı yaşattı. Takımda nerdeyse ilk 11 tamamen yenilendi. Daha iyi bir futbol takımı beklerken kendi sahamızda oynanan maçta yokları oynar olduk. Maçta taraftarların olmaması ve taraftar guruplarının bulunmaması zaten 1-0 yenik başlamamıza neden oldu. Taraftarsız karşılaşmaların hiçbir anlamı yok. Karşılaşmaya geçecek olursal futbolcular kondisyon olarak nerdeyse sıfır, ilk 15-20 dakikadan sonra hepsi birer birer döküldü. Teknik heyet şapkasını önüne koymalı bu futbolcular neden bu kadar kötü antrenman programındamı sıkıntı var? Bu kadar mı bir takım kötü çalıştırılır. Bu sorunun acilen çözülmesi gerekiyor.

Futbolcuların topa bile koşacak halleri yok maç boyunca topun sürekli kendilerine gelmesini beklediler. Gölcükspor deplasmanından ders çıkardığını düşündüğümüz takımın hiçbir ders çıkarmadığını üstelik daha kötü bir futbol ortaya koyduğunu Turgutluspor maçında gördük. Takım fazlasıyla baskı yiyor, kanatlar yok, orta saha kayıplarda, bunca yıldır izlediğim en kötü futboldu diyebilirim.

Son dakikalarda atılan golde olmasaydı beraberliği bile kaçıracaklardı. Kendi evimizde taraftarımızın önünde daha baskılı daha iyi bir futbol beklerken neredeyse beraberliğe sevinir olduk. Rakip takım deplasmanda oynamasına rağmen sahaya inanarak çıktı.  Rakip bizden çok çok daha iyi oynadı. İşin özü bizim futbolcularda o kazanma iştahı yoktu. Skor olarak geriye düşebilirsiniz yada berabere kalabilirsiniz ama önemli olan maçı bırakmamak son dakikaya kadar galip gelmek için mücadele etmek, bu benliği kazanmak lazım. Nevzat Türkoğlu’nun teknik ekip olarak bu sıkıntıların üstesinden gelmesi gerekiyor. Diğer bir sorun karşılaşmalarda kulübü temsil edecek yönetici yok bu nasıl bir yönetim tarzıdır anlamıyorum. Kulüpte ekonomik  sorunlar yok fakat hiçbirşey yerli yerine oturmuyor. Kopukluk ve eksiklikler devam ediyor. Sürekli aynı filmi izlemekten insanlar sıkıldı artık!.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de 3. Uluslararası Uçurtma Festivali başlıyor
Mardin’de 3. Uluslararası Uçurtma Festivali başlıyor
Almanya’dan Gaziantep’e geldi 16 yıllık şeker hastalığından kurtuldu
Almanya’dan Gaziantep’e geldi 16 yıllık şeker hastalığından kurtuldu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat