e Ebubekir Sıddık ARSLAN Cumali Atilla’nın dost eli. Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Cumali Atilla’nın dost eli.
Ebubekir Sıddık ARSLAN

Cumali Atilla’nın dost eli.

i


Bravo Cumali Atilla’ya. Hala bilmeyenler için söyleyeyim,  Cumali Atilla, Diyarbakır’a hizmet etmesi için atanan  Büyükşehir Belediye Başkan Vekilidir. 

Diyarbakır’a hizmetleri olmuş bir devlet adamı. Mütevazi ve cana yakın bir insan. Hizmet söz konusu ise, gerisi teferruattır onun için.  Tek amacı, yapacağı işin en iyisi olmasıdır. İşini sağlam yapar, şansa bırakmaz. İyi inceler, ince eler, sık dokur. Hak ve hakkaniyeti de asla göz ardı etmez.
Aslında O’nu tanıyanlar da çokca.  Tanıyanlar, tanımayanlara anlatıyor. Anlatılanları merak edenler ise nerede görürüm diye iz sürüyor. Ve Cuma günü Ulu Cami’de namaz kılarken buluyor O’nu.  Cumali Atilla, namaz çıkışı, yüzü tebessümde olan ve dostça uzanan ellerin sahibini yine tebessümle karşıladı  ve kucakladı.. 

Dün  Cuma namazı çıkışında, caminin meydanında  mahşeri kalabalığın tümü ona dost elini uzattı ve yüzüne tebessüm etti. Cumali Atilla da aynı şekilde karşılık verdi Diyarbekirliye.  Diyarbekirli bir adım atana, on adım atıyor.

 İşte Cumali Atilla da tam da bunu yapıyor. Hatta daha fazlasını... Hem hizmet ediyor, hem devlet adamı şefkatini gösteriyor Diyarbekirliye...  Diyarbekirli de hem hizmeti  hem  şefkati görünce, daha ne ister ki. Hizmet edene, şefkat gösterene dua eder. Hatta dimdik yanında durur ve bu yaptıklarını asla unutmaz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır’da şofben patlaması korkuttu
Diyarbakır’da şofben patlaması korkuttu
Sento Caddesi baştan sona kadar yenileniyor
Sento Caddesi baştan sona kadar yenileniyor
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat