e Ebubekir Sıddık ARSLAN Huzur olunca böyle oluyor hayat Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Huzur olunca böyle oluyor hayat
Ebubekir Sıddık ARSLAN

Huzur olunca böyle oluyor hayat

i

 

 

Millet güvendi ‘Evet’ dedi. Huzur olunca hayatta normale dönüyor. Son birkaç aydır piyasalarda belirsizlik hakimdi. Halk kararını verdi, ‘Evet’ dedi piyasalarda canlandı, döviz adeta dip yaptı.

 

Son ayların en güvenilir günleri yaşanıyor. Borsa coştu, tarihi zirve yaptı. Dövizin düşüşü de sürüyor. Döviz düşünce piyasalarda hareketlilik başladı. Küçük esnaf bile mutlu. Çünkü  belirsizlik ortamı gitti yerine güven geri geldi.

 

Dövizin düşüşü sereceğe benziyor. Çarşı Pazar cıvıl cıvıl. Herkes sanki böyle bir ortamı beklercesine alışverişe çıktı. İş yapamayan esnafında yüzü gülmeye başladı.

Allah yağmur da verdi bu yıl. Çiftçi bereket nedeniyle keyifte. He ryer yemyeşil. Bereketli topraklarda hububat bolluğu yaşanacak. Allah bereket verdi topraklara. Çiftçinin , hayvancılıkla uğraşanın bu yıl bereketli yılı.

Önümüzde güzel günler var. Hem bereket var, hem güven var. Bu da piyasaya daha çok yansıyacak. Ve huzur ile mutluluk birleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır’da şofben patlaması korkuttu
Diyarbakır’da şofben patlaması korkuttu
Sento Caddesi baştan sona kadar yenileniyor
Sento Caddesi baştan sona kadar yenileniyor
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat