Diyarbakır Gençleri Floor Curling Şampiyonasında Parladı Diyarbakır Gençleri Floor Curling Şampiyonasında Parladı

Diyarbakır Stadyumu'nda düzenlenen kutlamalara binlerce taraftar, saatler öncesinden akın etti. Stadyumun ortasına dev bir sahne kuruldu ve taraftarlar, müzik eşliğinde kupanın sunulmasını bekledi. Kutlamaların zirvesinde sahne alan şarkıcılar arasında Jehrmar, Helim Omeri, Azad Bedran ve DJ Ramazan Karakaş yer aldı.

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, mikrofonlara şunları dile getirdi: "Bu halka, bu mutluluğu ve bu coşkuyu yaşattığımız için gururluyuz." Futbolcular arasından Mert Çapar da, "Takıma katkı sağladığım için mutluyum. Bu zaferin bir parçası olmak büyük gurur" dedi.

Berk İsmail Ünsal, "Gol krallığı şahsi bir başarı değil. Bizim için önemli olan şampiyonluktur. Bu zafer, taraftarlarımıza ve şehrimize bir armağandır" şeklinde konuştu.

Kupa, kaptanın elinde yükseldi. Amedspor'un kaptanı Onur Karakabak, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can'dan aldığı kupayı coşkuyla havaya kaldırdı. Daha sonra futbolcular, tribünlere giderek kupayı taraftarlarla paylaştılar.

Kupa gösterisinin ardından sahneye çıkan İlkay Akkaya, "Amed Şehrim Benim" şarkısını futbolcularla birlikte seslendirdi.

Kaynak: FIRAT KARAHAN