Açılışa, AK Parti'nin Diyarbakır milletvekili Galip Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak, AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halis Bilden ve birçok vatandaş katıldı.

Açılışta konuşma yapan AK Parti'nin Diyarbakır milletvekili Galip Ensarioğlu, "Bizim seçim sürecinde gitmediğimiz mahalle, çalmadığımız kapı, gitmeyeceğimiz köy, mezra kalmayacak. Şehrimizin tamamını kucaklayacağız. Bağlar ilçesi adayımız Bedirhan Akyol’a güveniyoruz. Bağlar da yıllarca spor kulübü işletmiş, Bağlar halkının dertlerini ve sorunlarını bilen bir arkadaşımızdır” dedi

Whatsapp Image 2024 02 12 At 16.36.47

AK Parti İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak da davetlilere Akyol için oy isteyerek, “Bedihan Akyol’u seven dostlarından özel bir ricam olacak; her bir arkadaşımızın en az 5 kişiye AK Parti ve Bedihan Akyol’u anlatmasını istiyoruz. Biz Allah’ın izniyle 17 İlçe ve Büyükşehir’de 31 Mart akşamı büyük bir zafer kazanacağız. Buna yürekten inanıyoruz. Hem söylemlerimizde hem de davranışlarımızda bu kararlılığımızı mutlaka gösterelim. Seçim bürosu hayırlı olsun” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 16.40.05 (1)

AK Parti Bağlar Belediye Başkan Adayı Bedirhan Akyol ise ilçenin önemine vurgu yaparak, "Hûn hemû bi xêr hatin” diyerek vatandaşlara Kürtçe seslendi. Akyol, "Bağlar ilçemiz hepimiz için çok kıymetli ve büyük bir ilçedir. Önümüzde bir seçim süreci var ve bunu heba etmeme adına büyük bir fırsat şu anda elimize geçti" ifadelerini kullandı.

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halis Bilden ise, "Bedihan kardeşime güveniyorum gerçekten çok iyi hizmetler yapacağına inanıyorum. İnşallah 31 Mart seçimlerinde diğer 17 arkadaşımızla başarılı olacağımıza inanıyorum. Diyarbakır’ın her tarafını karış karış gezerek gelecek bahar bizim baharımız olacak. Diyarbakır Sur ilçesiyle ilgili bir projemiz var. İnşallah bu akşam projemizi açıklayacağız" şeklinde konuştu.

Badem ağaçları vaktinden önce çiçek açtı Badem ağaçları vaktinden önce çiçek açtı

Whatsapp Image 2024 02 12 At 16.37.01

Kaynak: FIRAT KARAHAN