Olağanüstü itiraz için bugün son gün Olağanüstü itiraz için bugün son gün

Bismil'in geleceğine dair vaatlerini açıklayan AK Parti Bismil İlçe Başkanı Muzaffer Cengiz Özaydın, önemli projelerle dolu bir döneme hazırlandıklarını belirtti. Özaydın, "Allah'ın izniyle, Bismil'de hiçbir evin yolu çamurlu olmayacak. Bütün yollarımızı mucur ve alt yapıyla donatacağız" dedi.

Özaydın, köylerde yaşayan vatandaşların da unutulmadığını vurgulayarak, "Bütün köylerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çocuklar ve gençler için parklar inşa edeceğiz, spor tesislerini artıracağız" açıklamasında bulundu. Büyükşehir Belediyesi'nden alınan bir kütüphane sözüyle ilgili de bilgi veren Özaydın, "Bismil'in en büyük sorunu olan imar meselesini de derhal çözeceğiz. Kazanırsak, imar sorunu diye bir şey kalmayacak" ifadelerini kullandı.

Gençlerin iş bulma ve istihdam sorununa da değinen Özaydın, "Bismil'in gençleri için sanayi sitesi kurma gibi bir projemiz var. Gençlerimizin evlerine aş götürebilmeleri için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

Hizmetlerinin halk tarafından görüldüğünü belirten Özaydın, "Bu seçimi kazanacağız. Belediye kamyonlarıyla Bismil'in dört bir tarafının çamurlu yollarını düzeltiyoruz. Allah bizimle, sizinle beraber olsun. Yolumuz açık olsun, inşallah" diyerek sözlerini tamamladı. 

Kaynak: FIRAT KARAHAN