Cevdet Yılmaz: Enflasyon yıl sonunda yüzde 38 seviyelerine düşecek Cevdet Yılmaz: Enflasyon yıl sonunda yüzde 38 seviyelerine düşecek

Kripto para borsası Binance, bir dizi varlık için delist kararı aldı. Binance, OmiseGO (OMG), Waves (WAVES), Wrapped NXM (WNXM) ve NEM (XEM) gibi kripto paralar için 7 işlem çiftinin delist edileceğini duyurdu.

17 Haziran'da Delist Edilecek

Binance tarafından yapılan açıklamada, "Binance, kullanıcıları koruma ve kaliteli bir alım satım ortamı sağlama amacıyla listelenen tüm spot alım satım çiftlerini periyodik olarak gözden geçirir ve zayıf likidite ve işlem hacmi gibi birçok faktör nedeniyle belirli spot alım satım çiftlerini liste dışı bırakabilir. Son incelemelerimize göre, Binance, OMG/USDT, WAVES/BTC, WAVES/ETH, WAVES/TRY, WAVES/USDT, WNXM/USDT ve XEM/USDT spot alım satım çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır." denildi.

Önceki Delistler

Binance, son zamanlarda bir dizi delist duyurusu yaptı. Geçtiğimiz haftalarda, AAVE/BNB, DEGO/BTC, LTC/TUSD ve SAND/ETH gibi işlem çiftlerini delist etti. Ayrıca, STPTUSDT, SNTUSDT ve MBLUSDT tokenlarını da sürekli vadeli işlemlerden delist etti. 17 Mayıs'ta ise CFX/TUSD, CHESS/BTC ve ORDI/TUSD işlem çiftlerini delist etti. Son olarak, 22 Mayıs'ta INJ/TUSD, MEME/TUSD, SNX/ETH ve SYN/BTC işlem çiftlerini delist etti.

Kaynak: UĞUR ERSİN