Ölüm Kadın Meselesi Taşova’da sahne aldı Ölüm Kadın Meselesi Taşova’da sahne aldı

Senaryosunu Onur Böber ve Özden Uçar’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Film, “Tamirci Çırağı”, “Namus Belası”, “Bu Son Olsun”, “Resimdeki Gözyaşları” gibi birçok esere imza atan Anadolu rock müziğin efsane ismi Cem Karaca'nın hayat hikayesini konu ediyor.

Müzik kariyeri ve özel yaşamıyla ilham veren isimlerden olan Cem Karaca'nın hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde Cem Karaca’ya oyuncu İsmail Hacıoğlu canlandırıyor. Cem Karaca'nın hayatı ve müzik dünyasındaki eşsiz varlığı beyaz perdede hayat bulacak.

65A6387991512A6Adc87Eae8

25 Aralık 2023 tarihinde resmi fragmanı yayınlanan Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi 26 Ocak 2024 Cuma günü vizyona girecek.

FİLMİN OYUNCULARI

İsmail Hacıoğlu, Cem Karaca'yı canlandırarajk filmin baştolünü üstleniyor. Filmin bir diğer önemli karakterlerinden birisi olan Mehmet Karaca rolünü ise Fikret Kuşkan üstleniyor. Kuşkan, kendisi tiyatro sanatçısı olmasına rağmen oğlunun sanatla uğraşmasını istemeyen bir babayı canlandırıyor. Filmde yer alan diğer isimler arasında; Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel bulunuyor.

Kaynak: FIRAT KARAHAN