Kayıp Yaşlı Adamın Gizemli Macerası: Diyarbakır'da Mutlu Son! Kayıp Yaşlı Adamın Gizemli Macerası: Diyarbakır'da Mutlu Son!

Kaza, Dörtyol MMK (fabrika) mevkii önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, tedbir görevi için il merkezine giden Dörtyol İlçe Çevik Kuvvet Grup Amirliği bünyesinde görevli personelleri taşıyan midibüs henüz bilinmeyen bir nedenle devrildi.


Kazada araçta bulunan 11 polis yaralandı. Haber verilmesi üzerine kaza yerine çok sayıda sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Yaralılar, ambulanslarla Dörtyol, İskenderun ve Osmaniye'deki hastanelere kaldırıldı. Yaralı polislerin hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.
Hatay Valiliği kazayla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Dörtyol İlçe Çevik Kuvvet Grup Amirliği bünyesinde görevli personellerimiz, 6 Şubat tedbir görevi ile ilgili olarak il merkezine seyir halindeyken Dörtyol MMK (fabrika) mevkii önünde tek taraflı kaza sonucu 25 personelimizi taşıyan servis aracı şarampole devrilmiş olup, personellerimiz hafif bir şekilde yaralanmış hayati tehlikeleri yoktur" denildi. 

Kaynak: İLKHA