Coşkun: Herkesin, eğitim kalitesini arttırma adına üzerine düşeni yapması gerekir Coşkun: Herkesin, eğitim kalitesini arttırma adına üzerine düşeni yapması gerekir

Sevil Kaynak Ortaokulu’ndan katılan öğrenciler arasında büyük bir başarıya imza atanlar oldu. Okulun 5. sınıf öğrencilerinden Elif İkra Karaçor, Elif Nur Saygılı ve Taha Akyol ile 8. sınıf öğrencisi Ayliz Ece Koç, sınavda 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldular. Bu başarı, okulun kaliteli eğitim ve öğretim anlayışının bir yansıması olarak görülüyor.

Başarı elde eden öğrenciler için okul bahçesinde ödül töreni düzenlendi. Törende Okul Müdürü Ahmet Ferit Akgün ve okul idarecileri başarılı öğrencilere plaket takdim etti.

Okul yönetimi, öğrencilerin bu büyük başarısından dolayı gurur duyduklarını belirtirken, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Sevil Kaynak Ortaokulu, nitelikli eğitim kadrosu ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla Denizli’de ve Türkiye genelinde adından sıkça söz ettiren bir okul olmaya devam ediyor.

Kaynak: İHA