2015 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından sanatçıların eserlerinin sergilendiği bu özel etkinlikte, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Resim Atölyesi sanatçıları da kendi stantlarını açarak katılım sağladı. Büyükşehir Belediyesi, fuara özgü 40 eseriyle 8 sanatçıyı temsil ederek, ziyaretçilere 10.00-20.00 saatleri arasında kapılarını açacak.

Kızıl Goncalar 14. Bölüm izle CANLI! Kızıl Goncalar 14. bölüm full HD tek parça izle! Kızıl Goncalar 14. Bölüm izle CANLI! Kızıl Goncalar 14. bölüm full HD tek parça izle!

Fuarda, Cumhuriyet'in 100. Yılına özel bir sergi de yer almakta olup, Estonyalı sanatçı Kirill Grekov'un etkileyici heykeli "Cumhuriyet ve Kadın" da dikkat çekici eserler arasında bulunurken, etkinlik kapsamında, ulusal ve uluslararası 110 galeri, 10 sivil toplum kuruluşu, 5 müze, 7 sanat inisiyatifi, 12 sanat projesi, 8 üniversite, birçok sanat okulu ve sanat malzemeleri üreten firmalar da sergi açtı.

Kaynak: DBB BASIN BÜLTENİ