Bismil'de taziye yemeği verilmesi yasaklandı Bismil'de taziye yemeği verilmesi yasaklandı

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104. yıl dönümünü kutlama adına özel bir etkinlik düzenledi. Medya Halka İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan ve yapay zeka ile bestelenen bir klip, polislerin Diyarbakır'ın çeşitli bölgelerinde çocuklarla buluşup oyunlar oynadığı ve keyifli zaman geçirdiği anları içeriyordu.

Klip 23 Nisan .Mp4 Snapshot 01.42.000

Okul, sokak, park ve tarihi mekanlarda çekilen görüntülerde polislerin çocuklarla samimi etkileşimleri ve güleryüzleri dikkat çekti. İl Emniyet Müdürlüğü'nün bu anlamlı projesine katkı sağlayan yapay zeka ile hazırlanan 23 Nisan temasına uygun şarkı, çocukların neşeli sesleriyle ve coşkulu sözleriyle öne çıktı. Klipte, İl Emniyet Müdürlüğü'nün sadece kolluk kuvveti olmanın ötesinde, toplumun her kesiminden özellikle de çocuklardan yana olduğunu gösteren önemli bir mesaj iletilmiş oldu.

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne ait motosikletli Yunus timleri de çocuklar için özel bir etkinlik düzenledi. Ekipler, çalışmalarının ardından İl Emniyet Müdürlüğü binasının girişinde zeybek oynadılar ve bu kez çocukları da dahil ettiler. Klipte, üç çocuğun polis kıyafeti giyerek çeşitli oyunlar oynadığı görüldü.

Klip 23 Nisan .Mp4 Snapshot 01.02.758

Kaynak: FIRAT KARAHAN