Gebelik süreci, anne adayları için özel bir zaman dilimi olup doğum sürecine bilinçli bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Özel bir hastanede Doğuma Hazırlık Kursları, ailelere rehberlik etmeyi ve endişeleriyle başa çıkmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Bu kurslar, tüm anne-baba adaylarının ücretsiz olarak katılımına açık.

Sağlıklı bir doğum ve annelik deneyimi için önemli bilgiler sunan kurslar, ebeveynlerin ebeveynlik yolculuğunda kendilerini donatmalarına yardımcı oluyor. Uzman doktorlar tarafından sunulan kurslar, anne ve baba adaylarının süreçteki endişelerini azaltmanın yollarını aktarıyor.

Gebelik sürecinde dikkat edilmesi gereken konulardan lohusalık dönemine kadar pek çok detayı kapsayan program, katılımcılara gebelik ve doğumla ilgili bilgiler sunuyor. Ayrıca, cilt bakımı, duygusal hazırlık ve bebek bakımı gibi konularda da bilgilendirme yapılıyor.

Siyonist işgal destekçisi şirketlerin Diyarbakır'daki şubeleri protesto edildi Siyonist işgal destekçisi şirketlerin Diyarbakır'daki şubeleri protesto edildi

Kurslar, 8 Haziran tarihine kadar her Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Katılan anne adaylarına kurs sonunda katılım belgesi verilecek.

Kaynak: İHA