Kulp’ta başıboş köpekler 45 oğlağı telef etti Kulp’ta başıboş köpekler 45 oğlağı telef etti

Yenişehir ilçe Belediyesi, ilçede eğitim gören 8 ve 11. sınıf öğrencileri ile ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik "Online Eğitime Tam Destek" projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Lansman programı, Cumhuriyet Fen Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlendi.

Yenişehir ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, öğrencilerin eğitimlerinde yapay zeka teknolojilerini kullanarak eksikliklerini giderme imkanı bulacaklarına vurgu yaptı.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 14.42.49

Kaymakam Beşikci, 11 bin adet tablet ve aylık 5 GB internet kartının dağıtımı ile öğrencilerin hayal ettikleri mesleklere bir adım daha yaklaşacaklarını belirtti.

Kaymakam Beşikci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devletin birçok alanda projeler hayata geçirdiğini ifade ederek, Yenişehir Belediyesi olarak "YANIBAŞINIZDAYIZ!" Sosyal Hizmet Modeli ile ilçede yaşayan vatandaşların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verdiklerini söyledi.

Beşikci, ayrıca Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınları kutladı ve öğrencilere tablet ve internet kartı desteğinin hayırlı olmasını temenni etti.

Kaynak: YENİŞEHİR BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ