Diyarbakır'da yaşayan Ahmet Çelik, oğlu Hüzeyfe'nin 7. yaş günü için özel bir talepte bulundu.

Dicle Elektrik Arama Kurtarma Ekibine AFAD Eğitimi Dicle Elektrik Arama Kurtarma Ekibine AFAD Eğitimi

Çelik, oğlunun büyük bir hayranı olduğu Yunus polislerini kutlamaya davet etti. 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak isteğini ileten Ahmet Çelik, polislerin okuldaki kutlamaya katılmalarını rica etti. Bu talep üzerine harekete geçen polis ekipleri, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek Hüzeyfe'nin doğum gününü kutladılar.

Dogummm

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Motosikletli Yunus Timi, Akkoyunlu İlkokulu'na gelerek Hüzeyfe'ye doğum günü pastasıyla birlikte sürpriz yaptı. Hüzeyfe, polislerin gelmesi karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı ve sevinçle polis ekiplerine sarıldı. Doğum günü kutlamasının ardından polisler, Hüzeyfe'ye hediyelerini takdim ettiler.

Baba Ahmet Çelik, oğlunun polisleri ve motosikletleri çok sevdiğini belirterek, "Oğlumun polislere olan sevgisi beni bu sürprizi yapmaya yönlendirdi. 112'yi arayarak isteğimizi ilettik ve onlar da bize bu mutlu günümüzde destek oldular. Bu unutulmaz doğum günü için polis teşkilatına ve öğretmenimize minnettarız" dedi.

Hüzeyfe Çelik ise, "Polisleri çok seviyorum ve büyüyünce ben de bir polis olmak istiyorum. İnsanları kurtaracağım" şeklinde konuştu.

Kaynak: MEHMET SIDDIK BİLGE