Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, mazlumların umudu olan Uluslararası yardım organizasyonu İHO-EBRAR, her dönemde olduğu gibi bu özel zaman diliminde de yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Özellikle gıda başta olmak üzere çeşitli yardım alanlarında faaliyet gösteren İHO-EBRAR, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor.

Diyarbakır'da Yazın Habercisi Kavunlar Tezgahlarda! Diyarbakır'da Yazın Habercisi Kavunlar Tezgahlarda!

Ramazan ayı boyunca, Diyarbakırlı ailelerin gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İHO-EBRAR, yüzlerce alışveriş kartını bu ailelere ulaştırdı. İHO-EBRAR Diyarbakır Temsilcisi Mehmet Ekin, yaptığı açıklamada, Uluslararası yardım organizasyonu İHO-EBRAR tarafından gönderilen alışveriş kartlarının Diyarbakır'daki yetim ve mağdur ailelere ulaştırılacağını belirtti.

Ekin, "İHO-EBRAR'ın bize ulaştırdığı 3 bin TL'lik alışveriş kartlarını Diyarbakır'daki yetim ve mağdur ailelerimize dağıtacağız. Bu anlamlı yardım için İHO-EBRAR'a, yetim ve mağdur ailelerimiz adına teşekkür ediyoruz. Allah, onların mallarına bereket versin; sağlık, sıhhat, afiyet versin inşallah." şeklinde konuştu. 

Kaynak: İLKHA