Diyarbakır, halı yıkama sektöründe hareketli günler yaşıyor. Zerya Halı Yıkama Fabrikası, uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmetiyle Diyarbakır’ın tercih edilen adreslerinden biri olmaya devam ediyor. 

Diyarbakır’da bayram sabahı vatandaşlar mezarlıklara akın etti Diyarbakır’da bayram sabahı vatandaşlar mezarlıklara akın etti

Vatandaşlar, halılarını temizletmek için internet üzerinden uygun fiyatlı halı yıkama fabrikalarını araştırırken, sektörün önde gelen isimlerinden Zerya Halı Yıkama Fabrikası, iddialı bir teklifle ön plana çıkıyor.

Zerya Halı Yıkama Fabrikası işletmecisi, 30 metrekare ve üzeri halı yıkamalarında metrekare başına uygun fiyatlarla hizmet verdiklerini duyurdu. Bu müjdeli haberle, Diyarbakır’ın halı sahipleri hem kaliteli bir hizmet alırken hem de cüzdanlarını düşünme şansı buluyor.

Halı yıkama sezonunun başlamasıyla birlikte Zerya Halı Yıkama Fabrikası, uzman kadrosuyla ve modern ekipmanlarıyla müşterilerine hijyenik ve profesyonel bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Temizlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektördeki öncü konumunu pekiştiren firma, halı sahiplerinin güvenini kazanmaya devam ederken Zerya Halı Yıkamaya 0539 947 54 32 numaradan ulaşabilindiği öğrenildi.

Kaynak: UĞUR ERSİN