Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde, 1 Haziran Türk Hava Kuvvetleri Kuruluş Günü hazırlıkları kapsamında alçak uçuş yapan bir F-16 uçağı, esnaf arasında ilginç anların yaşanmasına neden oldu.

A W205572 02

Uçağın sesini duyan çiğ köfteci Teoman Kaan Güler, anında deprem olduğunu zannederek telaşla hareket etmeye başladı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Güler'in panikle emekleyerek kaçmaya çalışması ve nişanlısının benzer bir tepki vermesi yer alıyor. Güler, o anları izleyenleri güldürdü.

TBMM'nin, siyonist rejimin lanetlenmesine ilişkin kararı Resmi Gazete'de TBMM'nin, siyonist rejimin lanetlenmesine ilişkin kararı Resmi Gazete'de

Güler, yaşadığı deneyimi paylaşırken, "Sesi duyduğumda ilk düşüncem deprem oldu. Bölgemizde geçmişte büyük depremler yaşandı, bu yüzden hemen kendimi güvenli bir yere atıp kaçmaya başladım. Ancak dışarı çıktığımda gerçeği fark ettim; aslında yakın bir F-16 uçağı geçmişti. Güvenlik kamerası görüntülerini izlediğimde, komik bir sahneyle karşılaştım. Nişanlım da benim gibi tepki vermiş, o da deprem olduğunu düşünerek telaşla terliklerini aramış. Sonuç olarak, herkesin yanıldığını gördük; aslında bir uçak geçmişti" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA