Türkiye Kadın Girişimci Akademisi: Ücretsiz Eğitimler Diyarbakır'da Başlıyor! Türkiye Kadın Girişimci Akademisi: Ücretsiz Eğitimler Diyarbakır'da Başlıyor!

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nden konuya dair yapılan açıklamada, "Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin en yüksek danışma ve disiplin organı olan Yüksek İstişare ve Onur Kurulu, GGC Yönetim Kurulu Başkanı Felat Bozarslan’ın katılımıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.Cemiyet faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda Yüksek İstişare ve Onur Kurulu’nun tavsiye ve önerileri alınmış, önümüzdeki süreçte yapılacak işlerle ilgili istişarelerde bulunulmuş, kurulun ayda bir kez GGC Başkanı’nın da katılımı ile toplanması konusunda mutabakata varılmıştır.Toplantıda ayrıca Sayın Atilla Korkmaz, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yüksek İstişare ve Onur Kurulu Başkanlığı’na seçilmiştir.  GGC Yönetim Kurulu olarak Sayın Korkmaz’a bundan sonraki görevinde başarılar dileriz" denildi.

Sürekli Basın Kartı sahibi olan ve halen Dicle Elektrik Kurumsal İletişim Yöneticiliği görevini sürdüren Atilla Korkmaz ise kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek, basın emekçilerinin yararına olan her konuda elini taşın altına koymaktan çekinmeyeceğini söyledi.
 

Kaynak: FIRAT KARAHAN