REFAH Haberleri

REFAH haberleri ve güncel REFAH gelişmeleri, REFAH ile ilgili tüm video, REFAH fotoğrafları ve REFAH haberleri Diyarbakır Olay Gazetesi sitemizde


Dünya

Kassam Tugayları, Gazze ve Refah şehirlerinde düzenledikleri bir dizi operasyonda işgal askerlerini öldürüp yaraladı, bazı tankları da imha etti.

Dünya

İşgalci siyonistlerin, bugün Gazze ve Refah kentlerine düzenlediği saldırılar sonucunda en az 34 kişinin şehit olduğu bildirildi.

Dünya

Siyonist soykırım 267. gününe girerken, işgal ordusu Gazze Şeridi'ndeki bombalamalarını yoğunlaştırarak birçok kişiyi şehit etti ve yaraladı.

Dünya

siyonist işgal rejimi Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde yerinden edilen Filistinlilerin çadırlarını bombaladı.

Dünya

İşgalci siyonistlerin, bu gece Gazze şehrindeki bir sağlık merkezini bombalaması sonucu 2 personelin şehit olduğu, birkaç kişi de yaralandı.

Dünya

Kassam Tugayları, Refah'ta bir siyonist askeri aracı güdümlü füzeyle vurarak imha ettiklerini, aracın yandığını bildirdi.

Dünya

İslami direniş hareketi HAMAS'ın askeri kanadı Şehid İzzeddin Kassam Tugayları, Aksa Tufanı harekatının 258. gününde Gazze Şeridi'nin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdikleri...

Dünya

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah'ta bir siyonist askeri aracın direniş tarafından vurulması sonucu 8 işgal askerinin öldüğü bildirildi.

Dünya

İşgal rejiminin, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah ile Gazze kentine yönelik saldırılarında biri çocuk 8 Filistinli şehid oldu.

Dünya

Terör rejimi israilin sözde ordusunun, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde bir eve düzenlediği saldırıda Filistinli bir çocuk şehit oldu.

Dünya

İşgal rejimi, 34 gündür Gazze'deki Refah ve Kerem Ebu Salem sınır kapılarını kapalı tutarak insani yardımların girişini engellemeye devam ediyor.

Dünya

Gazze Şeridi'nin merkezindeki Bureyc kampı ile güneydeki Refah kentine düzenlenen işgal bombardımanında 5 kişi şehit oldu, çok sayıda kişi yaralandı.