Kayıp Yaşlı Adamın Gizemli Macerası: Diyarbakır'da Mutlu Son! Kayıp Yaşlı Adamın Gizemli Macerası: Diyarbakır'da Mutlu Son!

Kış mevsimi olmasına rağmen son günlerde hava sıcaklıklarının arttığı İstanbul'da bugün yazdan kalma bir gün yaşanırken, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları, bugün İstanbul'da 14 derece olarak ölçüldü.

Havanın güzelliğini fırsat bilen vatandaşlar, çocuklarını sokağa ve parka çıkararak güzel bir gün geçirmelerini, temiz hava almalarını sağladı.Son dönemde yaşanan salgın hastalıklar ve bugünlerde özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarının artmasıyla hastanelerin dolup taştığı süreçte doktorların da çoğunlukla ailelere tavsiyesi çocukların temiz hava almaları oluyor.

İstanbul'da bugün yaşanan güzel havayı fırsat bile aileler hem kendileri hem de çocuklarının güzel bir gün geçirmeleri, temiz hava almaları için parklara çıkarıp oyun oynamalarına imkân sağladı.Yaşlı vatandaşlar ise yürüyüş parkurlarında yürüyerek temiz ve sıcak havanın tadını çıkardı. 

Kaynak: İLKHA