Hepsiburada, Lojistik Grubu CEO’luğu görevine Mart sonu itibarıyla Hakan Karadoğan'ın getirileceğini duyurdu. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, 25 Mart 2024 tarihi itibarıyla Hakan Karadoğan, Lojistik Grubu CEO’luğu görevine atanacak. Hakan Karadoğan, 30 yıllık küresel ve yerel deneyime sahip bir profesyonel olup, son 6 yıldır Amazon Türkiye Operasyonlar Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, atama ile ilgili yaptığı açıklamada, "Hakan Karadoğan, Hepsiburada’nın güçlü lojistik operasyonlarını yönetecek ve depolama, sipariş karşılama, teslimata kadar olan tüm lojistik süreçlerde B2B hizmetlerini daha da güçlendirecek. Şirket olarak son bir yıl içinde, e-ticaret yapmak isteyen şirketlere anahtar teslimi lojistik ve fintech hizmetleri sunma stratejimiz kapsamında önemli adımlar attık. Hakan’ın liderliğiyle, sektörde fark yaratan çözümler geliştirmeye devam ederek büyüme yolculuğumuza liderlik edeceğiz" dedi.

Altın fiyatlarında düşüş Altın fiyatlarında düşüş

Karadoğan, Hepsiburada'nın B2B müşterilerine depolamadan, sipariş karşılamaya, paketlemeden hızlı teslimata kadar uçtan uca lojistik çözümler sunan ve 7/24 hizmet sağlayan lojistik şirket ve süreçlerinin liderliğini de üstlenecek. Bu görevi, şu anda bu alanda faaliyet gösteren ve görevinden ayrılmayı tercih eden Operasyon Grup Başkanı Mehmethan Yallagöz’den devralacak.

Gökçetekin, Mehmethan Yallagöz’e teşekkür ederek, "Mehmethan Yallagöz, Hepsiburada’nın operasyonlarını şekillendirdiği, teslimat süreçlerinde üstün deneyim sağladığı, HepsiJET’in büyümesine kıymetli katkılarda bulunduğu ve Hepsiburada ekiplerine kattıkları için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA