Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen '2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu', Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor.

"Bereketin İzinde Diyarbakır'da Ramazan" temasıyla düzenlenen etkinliklerde Kahraman Tazeoğlu, şiirlerini okudu. Grup Yürüyüş ise sevilen ezgilerini seslendirdi ve sahnede Filistin eserine eşlik eden çocuklara yer verdi.

Amedspor Iğdır FK maç biletlerine yoğun ilgi! Amedspor Iğdır FK maç biletlerine yoğun ilgi!

Program, Çınar Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü'nün Grup Yürüyüş'e ve Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mesut Tanrıkulu'nun Kahraman Tazeoğlu'na plaket takdim etmesiyle sona erdi.

Katılımcılardan Mustafa Cengiz, etkinlikleri ailesiyle birlikte keyifle takip ettiklerini belirterek şunları dile getirdi: "Bu tür etkinlikler aileye uygun olması ve toplumsal konulara da değinmesi nedeniyle tercih ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi, bu etkinliklerle toplumda daha fazla farkındalık oluşturuyor. Buraya gelip ailemizle güzel zaman geçiriyoruz."

Diğer bir katılımcı Şeyda Gülçek ise etkinliklere aileleriyle birlikte severek katıldıklarını belirterek şunları söyledi: "Ailemiz, akrabalarımız ve dostlarımızla gelerek güzel zaman geçiriyoruz. Konukların davet edilmesi bizim de beğenerek takip ettiğimiz bir detay. Bu tür etkinliklerin devamını diliyoruz."

Kaynak: DBB BASIN BÜLTENİ