Bismil İlçesi'nde dini eğitim faaliyetleri kapsamında önemli bir ziyaret gerçekleşti. Mele Muhammed Şirin, Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nin Işıklar Mahallesi'nde bulunan Muhammed Recai Arslan Kur'an Kursu'nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Muhammed Recai Arslan Kur'an Kursu Derneği Başkanı Hacı Yusuf Arslan ve kursun değerli hocaları da hazır bulundu.

Mele Muhammed Şirin'in Kur'an kursunu ziyareti, dini eğitimin önemine vurgu yapması açısından büyük bir anlam taşıyor. Ziyaret sırasında, Kur'an kursu yöneticileri ve hocalarıyla bir araya gelen Mele Muhammed Şirin, kursun faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve öğrencilerle yakından ilgilendi.

Ziyaret sırasında konuşan Muhammed Recai Arslan Kur'an Kursu Derneği Başkanı Hacı Yusuf Arslan, Mele Muhammed Şirin'e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kursun hedefleri ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kur'an kursu hocaları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Mele Muhammed Şirin'e teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 04 30 At 19.51.23 (1)

Mele Muhammed Şirin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kur'an kursunda verilen eğitimin önemine vurgu yaparak, bu tür faaliyetlerin desteklenmesi gerektiğini belirtti. Kursun öğrencileriyle de bir araya gelen Mele Muhammed Şirin, onlara başarılar dileyerek, eğitimlerinde başarılar temennisinde bulundu.

Dicle Üniversitesi'nde İsrail Protestosu Dicle Üniversitesi'nde İsrail Protestosu

Muhammed Recai Arslan Kur'an Kursu'nun ziyareti, ilçede dini eğitim faaliyetlerine verilen önemin bir göstergesi olarak dikkat çekti. Kur'an kursunun yöneticileri, hocaları ve öğrencileri, Mele Muhammed Şirin'in nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, kendisine teşekkür etti.

Kaynak: MEHMET SIDDIK BİLGE